بنیاد نیکوکاری جمیلی روز سه‌شنبه مورخ ۹۹.۴.۳ در جلسه‌ای با حضور جناب آقای مهندس جمیلی، رئیس هیئت امنا بنیاد نیکوکاری جمیلی و سرکار خانم دکتر جمیلی، عضو هیئت مدیره بنیاد نیکوکاری جمیلی، ضمن دیدار ایشان با جناب آقای دکتر عباسعلی زالی، وزیر اسبق کشاورزی، جناب آقای گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی، جناب آقای دکتر زاهدی از اساتید پردیس کشاورزی دانشگاه تهران و هیئت همراه، در خصوص همکاری میان پردیس کشاورزی دانشگاه تهران و بنیاد نیکوکاری جمیلی توضیحاتی به میان آمد.

طی این جلسه ابتدا جناب آقای دکتر گلدانساز ضمن عرض خیر مقدم به حضار، در خصوص پردیس و فعالیت‌های مرتبط با آن توضیحاتی را ارائه دادند. سپس جناب آقای دکتر عباسعلی زالی از سابقه فعالیت‌های پردیس و قدمت آن طی سال‌های گذشته گزارشاتی را ارائه نمودند.

در ادامه نیز جناب آقای مهندس جمیلی به نکاتی از بنیاد نیکوکاری جمیلی و جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان اشاره کردند که در نهایت منجر به اعلام نظرات تمام اعضا حاضر در جلسه در خصوص موضوعاتی چون جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، خوابگاه‌ها و غیره گردید.

در پایان این جلسه مقرر شد تفاهم نامه‌ای میان دبیرخانه جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در خصوص برگزاری جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در حوزه کشاورزی تدوین گردد که منتج به برگزاری شعبه‌ای از جشنواره در حوزه کشاورزی خواهد شد.

بنیاد نیکوکاری جمیلی هم‌چنین مبلغی را جهت بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های این پردیس متقبل شد که این قرار تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید صورت خواهد گرفت. این بنیاد هم‌چنین به مناسبت مصادف شدن روز دختر با تاریخ برگزاری جلسه‌، ۵ کارت هدیه برای مسابقه‌ای که به همین مناسبت برای خواهران این مجموعه برگزار گردید، در نظر گرفت.

و در آخر نیز جلسه با بازدید اعضا از گلخانه‌های پردیس کشاورزی به کار خود پایان داد.