نشست مهندس ابراهیم جمیلی رئیس هیات امنا بنیاد نیکوکاری جمیلی به همراه مهندس محمدمهدی تندگویان معاون امور ساماندهی جوانان

روز شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۷ جلسه ای با حضور آقایان مهندس ابراهیم جمیلی رئیس هیات امنای بنیاد نیکوکاری جمیلی ،مهندس محمدمهدی تندگویان معاون امور ساماندهی جوانان،سرکار خانم دکتر شادی جمیلی رئیس دبیر خانه دائمی جشنواره و آقایان دکتر قوام الدین زاهدی دبیر علمی دومین جشنواره ،دکتر ناصر غلامی عضو شورای مدیریت راهبردی دومین جشنواره ، امیرحسین آل اسحاق مدیرکل دفتر طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان ،دکتر سجاد سالک مدیرکل مشارکت های اجتماعی و مهندس امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان در محل دائمی دبیرخانه جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان حضور داشتند.

در ابتدای جلسه کلیپ معرفی گروه صنعتی معدنی زرین برای میهمانان محترم نمایش داده شد. مهندس جمیلی به معرفی گروه صنعتی معدنی زرین و همچنین بنیاد نیکوکاری  جمیلی و جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان پرداختند .

در ادامه دکتر زاهدی توضیحات کاملی در رابطه با نخستین جشنواره و تفاوت های نحوه برگزاری و تغییر دیدگاه های ارزیابی بین جشنواره اول و دوم  ارائه نموده و ضمن اشاره به نقش تاثیر گذار وزارت ورزش و جوانان در جهت حمایت معنوی از جوانان ایده پرداز کشور نمایندگان این وزارتخانه را به حمایت هر چه بیشتر جوانان  این سرزمین که جز منابع کشورمان میباشند دعوت نمودند.

در ادامه دکتر غلامی ضمن بیان توضیحاتی در ارتباط  با نحوه شروع همکاری بنیاد نیکوکاری جمیلی با دانشگاه ، بورسیه دانشجویان ، اشتغال جوانان وحمایت از ایده های برتر جوانان  را به عنوان قسمتی از فعالیت های بنیاد نیکوکاری جمیلی برشمردند .

دکتر شادی جمیلی توضیحات کاملی در رابطه با روند برگزاری جشنواره اول ودوم و همچنین مختصری از روند فعالیت کمیته های تشکیل شده و روند برگزاری جشنواره دوم و تغییرات پیشرو را ارائه نمودند.ایشان در ادامه گزارشی از نحوه برگزاری استارت آپ و چگونگی حمایت از ایده پردازان برگزیده را مطرح نمودند.

مهندس محمدمهدی تندگویان،‌ در ابتدا ضمن ابراز تمایل خود جهت همکاری دو جانبه با بنیاد نیکوکاری جمیلی ، یکی از دغدغه‌های اصلی خود را در جایگاه معاونت امور ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، توقف حمایت شعارگونه از ورود جوانان به عرصه های مختلف اجتماعی دانست. ایشان از جوانان به عنوان یک فرصت برای آبادانی کشور یاد نمودند. ایشان در تایید این مطلب از ارتباط مداوم و موثر خود با جوانان فعال در تشکل‌ها خبر داده و عنوان نمودند که با انتخاب یکی از مدیران کل حوزه نظارتی خود از بین متولدین دهه۶۰ در واقع یکی از جوان‌ترین مدیران دولت دوازدهم را در کنار خود دارند. ایشان در ادامه افزودند کشور به جای مشاوران جوان به مدیران جوان نیاز دارد.

در ادامه آقایان مهندس سالک ،مهندس آل اسحاق و مهندس محدث با توضیحاتی در ارتباط با فعالیت در حوزه های مدیریتی خود،تمایل خود را جهت  همکاری  دربخش های مرتبط فعالیتی در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان ابراز نمودند.

در پایان این جلسه مهندس جمیلی پس از ایراد سخنان تکمیلی ، خواستار حمایت و اطلاع رسانی جشنواره ازطریق سایت رسمی وزارت ورزش و جوانان گردید.