حضور سرکار خانم دکتر شادی جمیلی در مراسم همیاران اندوخته نیکوکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران

در ابتدای آیین دکتر محمود کمره ای رئیس هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران ضمن خوشامدگویی به مهمانان گزارشی از حساب اندوخته نیکوکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران ارائه دادند. ایشان عنوان کردند: «حدود یک هفته است که صندوق نیکوکاری دانشگاه با موافقت ریاست دانشگاه به بنیاد حامیان دانشگاه تهران منتقل شده است و در آیین نیکانه ۱ خرداد ماه ۱۳۹۷، با همت جمعی از خیرین نیک اندیش اعتبار صندوق به ۲ میلیارد تومان افزایش یافت.»که مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال آن از طرف خانم دکتر جمیلی(بنیاد نیکوکاری جمیلی) تامین گردید.
در ادامه تعدادی از همیاران اندوخته نیکوکاری ضمن بیان هدف تاسیس این صندوق در حمایت از دانشجویان کم بضاعت دانشگاه تهران، از همیاران دعوت کردند تا به دعوت از خانواده بزرگ دانشگاه تهران برای سهیم شدن در این امر نیک بپردازند، که با استقبال گسترده سایر همیاران مواجه شد.
در پایان این گردهمایی از تعدادی از همیاران فعال بنیاد حامیان دانشگاه تهران تقدیر شد، شایان ذکر است تعدادی از همیاران فرزندان کودک و نوجوان خانواده دانشگاه تهران هستند که با عنوان بزرگ اندیشان کوچک به جمع خیرین نیک اندیش دانشگاه تهران پیوسته اند.

منبع:بنیاد حامیان دانشگاه تهران